יואל שנאור - נטורופת
 
 
 
 
077-2714326
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
נעים מאוד שמי יואל ואני נטורופת ומטפל אלטרנטיבי. אני מאמין כי קיים קשר ישיר בין גוף ונפש ובין האוכל שאנחנו אוכלים. כשאחד מהם יוצא מאיזון, זה משפיע על כל השאר.
לכן, כשאני מטפל בכם, אני רואה אתכם כמכלול. לעולם אני לא מטפל במשהו באופן נקודתי כדי "לכבות שריפה". המטרה שלי היא ליצור איזון כולל, שישפיע לטובה על איכות חייכם, להקל עליכם ולעזור לכם להחלים מהכאבים ומאי הנוחות שמהם אתם סובלים, ברמה המודעת והלא מודעת.
 

רקע מקצועי

 
אני בוגר מסלול נטורפתיה של הקולג' הישראלי לרפואה טבעית בתל אביב. במסגרת זו למדתי מגוון תחומים שבהם קיבלתי תעודה: רפלקסולוגיה, עיסוי, שיאצו, טווינה, הילינג, פרחי באך, ארומתרפיה, תזונה טבעית הוליסטית, צמחי מרפא ועוד.

מעבר לכך, למדתי במקומות שונים מספר שיטות נוספות: קינסיולוגיה (בריאות טבע), עוצמת הרכות, שימוש בנרות הופי (לאוזניים), EFT , קרניאל סקרל תרפי, שימוש בצלילים ועוד. כל שנה אני משתדל ללמוד תחום חדש, כדי לצרף לארגז הכלים שלי כלי טיפולי חדש עבורכם.

 

איך זה משרת אתכם?

 
בני אדם הם טיפוסים מורכבים. שיטות טיפול שעובדות על אדם מסוים, אינן בהכרח יתאימו לאדם אחר. הידע העשיר שיש לי מאפשר לי למצוא את השיטה האידיאלית ולהשתמש בו זמנית בכמה שיטות, כדי לטפל בכם ולעזור לכם למצוא את האיזון המושלם ולסייעה בהמחלמה מהבעיה שממנה אתם סובלים.
 
כרגע אני עובד על פרוייקט, אשמח לעזרתכם - לצפייה בפרוייקט לחץ כאן
 
 
יואל שניאור נטורופתיה
 
 
 

חשוב לדעת

 
ברגע שיש לכם כוונה ורצון לטפל בעצמכם, זה כבר 50% בדרך אל ההחלמה והריפוי. אז אתם כבר בחצי הדרך, ועכשיו כל מה שנותר לכם לעשות זה לפנות אליי, ולקבל טיפול מאוזן שמתייחס להיבט הפיזי, להיבט הנפשי ולהיבט התזונתי, ומכאן הדרך תהיה קלה יותר.
 
אני כאן כדי לעזור לכם להתגבר על הכאב ולמצוא את דרך המלך. חייגו ואשמח לעמוד לשירותכם: 077-2714326